'Yeni bir şehir zihniyetini hayata geçireceğiz'
Başbakan Davutoğlu "Yeni bir şehir zihniyetini hayata geçirmek için yola çıkıyoruz. Bu yeni şehir zihniyetinde insan onuruna yakışmayan hiçbir yapılaşma olmayacak" dedi.
Tofaş'ta işçilerin eylemi sona erdi
Bursa'da, Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları A.Ş'de, işçilerin başlattığı eylem uzlaşmaya varılmasının ardından gece geç saatlerde sona erdi. İşçiler bu sabah mesaiye başladı.
Yurtdışında 450 bin 149 Türk seçmen sandık başına gitti
Yurtdışında, 7 Haziran'da yapılacak Genel Seçimler için 8 Mayıs'tan bugüne 450 bin 149 Türk seçmen sandık başına gitti.
Erdoğan, Ordu-Giresun Havalimanı açtı
Karadeniz üzerinde inşa edilen Ordu - Giresun Havalimanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla açılıyor.
Or-Gi Havalimanı'na ilk uçak indi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu'nun katılacağı törenle resmi açılışı bugün yapılacak havalimanına ilk yolcu uçağı iniş yaptı.
Kılıçdaroğlu: 'Bizim projemizi hayal bile edemezler'
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Merkez Türkiye projelerine gelen eleştirilere yönelik, "Bizim projemizi hayal bile edemezler. Türkiye'yi dünyanın merkezi haline getireceğiz" dedi.
Demirtaş'tan saldırılarla ilgili flaş açıklama
HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Adana ve Mersin saldırıları ile ilgili yaptığı açıklamada "Dosya ile ilgili gizlilik kararı verildi.
Edirne'de baraj inşaatında göçük
Göçük altında kalan 4 işçiden 3'ü kurtarıldı, diğer işçiyi kurtarma çalışmaları devam ediyor.
Liderlerin seçim maratonu sürüyor

Genel seçim kapsamında yoğun bir kampanya yürüten siyasi parti genel başkanları, bazı günler iki, bazı günlerse 3-4 miting sığdırdıkları il gezilerini sürdürüyor.

Şampiyonluk primi "Vakfıkebir ekmeği"

Trabzon 2. Amatör Lig'de başarılı bir sezonu geride bırakan Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor'da, yönetim kurulu futbolcularına Vakfıkebir ekmeği vererek şampiyonluk primi dağıttı.

'Paralel Yapı'nın finansal yapısına operasyon

Konya merkezli 'Paralel Yapı' iddialarına ilişkin soruşturma kapsamındaki operasyonun, örgütün finansal yapısına yönelik olduğu öğrenildi.

'Tarihini, dilini, dinini bilmeyen neslin geleceği yoktur'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gençler şunu bilmenizi istiyorum; eğer bir nesil tarihini, dilini, dinini bilmiyorsa o neslin geleceği yoktur" dedi.
Ordu-Giresun Havalimanı'nda tarifeli seferler başladı
Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nda tarifeli seferler başladı.
'Mega değil cüce bir proje'
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, CHP'nin açıkladığı projeye ilişkin, "20 yılda sadece 2 milyon 200 bin istihdam kapasitesi oluşturacak bir proje mega değil, cüce bir projedir" dedi.
Gençler THY ile yüzde 30 indirimli uçacak
Başbakan Davutoğlu, 12-25 yaş arasındaki gençlerin THY'dan alacağı uçak biletlerine yüzde 30 indirim uygulanacağını açıkladı.
Spor
Warriors adım adım finalie yürüyor
Warriors adım adım finalie yürüyor
Juventus kupasına kavuştu
Juventus kupasına kavuştu
PTT 1. Lig'de ilk heyecan sona erdi
PTT 1. Lig'de ilk heyecan sona erdi
PSG şampiyonluk kupasını kaldırdı
PSG şampiyonluk kupasını kaldırdı
background