Sur'da sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin hayatını kaybettiği, 1 polisin şehit olduğu ve 2 polisin yaraladığı merkez Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi öldürüldü
Diyarbakır'da çatışma: Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi öldürüldü, bir polis memuru şehit oldu
Erdoğan: Tahir Elçi'ye Allah'tan rahmet diliyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır'daki çatışmaya ilişkin, "Bu olay Türkiye'nin terörle mücadeledeki kararlılığının ne kadar doğru olduğunu göstermiştir. Aynı kararlılıkla buna devam edeceğiz" dedi.
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Rusya'ya seyahat' uyarısı
Dışişleri Bakanlığı, Türk vatandaşlarını, Rusya'ya 'aciliyet ve önem arzetmeyen' seyahatlerini ertelemelerinin yararlı olacağı yönünde uyardı.
AB: Pazar gününü bekleyin
AKP’nin sığınmacıları durdurmak karşılığında AB ile aynı fotoğrafta buluşmasına ‘evet’ diyen AB, Can Dündar ve Erdem Gül’ün tutuklanmasının ardından da “Endişeleri dile getirmeye devam edeceğiz” dedi.
AB-Türkiye Zirvesi'nin gündemi yoğun
AB-Türkiye Zirvesi'nde, üyelik müzakerelerinin yeniden canlandırılması, vize serbestisi, Türkiye'nin sığınmacı krizinin çözümüne yardımı ele alınacak.
'Yeditepe Huzur' operasyonunda 169 gözaltı
İstanbul'un 39 ilçesinde eş zamanlı yapılan uygulamada, aranan 169 şüpheli gözaltına alındı.
Çiftçilere 'terör' darbesi
Doğu ve Güneydoğudaki terör saldırıları, tarımsal faaliyetleri de olumsuz etkiledi. Toplanan ürünler, alıcıların güvenliklerini gerekçe göstererek bölgeye gelmemesi yüzünden çiftçilerin elinde kaldı.
Erdem Gül'ün annesi:'Ben çocuklarımı fındık toplayarak büyüttüm'
Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Gül'ün tutuklanmasının ardından, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde toplanan Dündar ve Gül'ün ailesi, milletvekilleri ve gazeteci arkadaşları karara tepki gösterdi
İstanbul'da 5 bin polisle operasyon
İstanbul'un 39 ilçesinde yaklaşık 5 bin polisin katılımıyla, helikopter destekli geniş çaplı asayiş uygulaması yapılıyor.
Silivri'den Dündar ve Gül'den mektup var
MİT TIR'ları haberi nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül'den mesaj var.
Başsavcı'dan 'Dündar ve Gül' açıklaması
İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Salihoğlu, Can Dündar ile Erdem Gül'ün tutuklandığı soruşturmada kişi hak ve hürriyetlerini ihlal edecek hiçbir tavır içerisine girilmediğini bildirdi.
Meteorolojiden kuvvetli sağanak uyarısı
Bu gece ve yarın için yurdun batı kesimlerinde kuvvetli sağanak uyarısında bulunuldu.
Başbakan Yardımcılarının görev alanları belli oldu

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısından sonra Başbakan Yardımcılarının görev alanlarını açıkladı.

Tahran Cuma imamından Rusların başarısı için dua

Tahran geçici Cuma İmamı Ayetullah Muhammed Ali Muvahhid Kermani, Rusya'nın Suriye'ye düzenlediği hava saldırılarında başarılı olması için dua etti.

Spor
Giresun'da Karadeniz derbisinden Trabzon MP karlı çıktı
Giresun'da Karadeniz derbisinden Trabzon MP karlı çıktı
Basketbolda derbi Fenerbahçe'nin
Basketbolda derbi Fenerbahçe'nin
Dünya şampiyonuna coşkulu karşılama
Dünya şampiyonuna coşkulu karşılama
Hentbol: Erkekler Süper Lig
Hentbol: Erkekler Süper Lig
background