13.11.2013 13:52
A- A A+
0
1075
Sanatçı Karslıoğlu sahnede yaşama veda etti
Yorum Yaz
Anahtar Kelimeler
Paylaş
Sitene Ekle

Didim'de, 10 Kasım Atatürk'ü anma konserinde sahnede rahatsızlanan ritim ustası, alkışlar arasında sahneyi terk etmek zorunda kaldı.

Kalp krizi geçirdiği tespit edilen sanatçı Fethi Karslıoğlu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Didim'de 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında, Didim Müzik Derneği (DİM-DER) korosu bir konser verdi. Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve çok sayıda davetlinin katıldığı konserde, 12 yıldır DİM-DER korosunda ritim ustası olarak görev yapan Fethi Karslıoğlu (73), konserin başlamasından bir süre sonra rahatsızlandı. 

Karslıoğlu, durumunu, konserde yanında yer alan koro üyesi Doğan Ersoy'a bildirdi. Ardından, ritim ustasının durumunun ağırlaştığını gören koro üyeleri, 112 Acil Servis'ten yardım istedi.

Ritim ustası Fethi Karslıoğlu'nun sahneden indiği gören dinleyiciler, alkışlarla Karslıoğlu'na moral vermeye çalıştı. Alkışlar ve yakınlarının yardımıyla salonu terk eden Karslıoğlu, ilk müdahalenin ardından Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Karslıoğlu'nun sabaha karşı hayatını kaybettiği belirtildi.

Karslıoğlu'nun hayatını kaybetmesi, koro üyeleri arasında şaşkınlık ve üzüntüyle karşılanırken, Karslıoğlu'ndan geriye konserdeki son görüntüleri kaldı.
Diğer Haberler
background